הקטן
גופן
הקטן גופן הגדל
גופן
הגדל גופן
חיפוש פנימי באתר   חיפוש פנימי באתר
חדשות זמרשת - אייר תשע"ג
פורסם בתאריך: 11.4.13

לפניכם דף המידע החודשי על פעילות זֶמֶרֶשֶׁת, המופץ בדוא"ל לאלפי מכותבים.

 אייר תשע"ג, אפריל-מאי 2013

 ידידות וידידי זֶמֶרֶשֶׁת,

לפניכם דף המידע החודשי על פעילות זֶמֶרֶשֶׁת, המופץ בדוא"ל לאלפי מכותבים.
אם קיבלתם מייל זה מחברים או אם אתם קוראים אותו באתר, הצטרפו גם אתם לרשימת התפוצה בעזרת התיבה בתחתית דף הבית באתר (או שלחו לנו מייל בקשה).


אירועי זֶמֶרֶשֶׁת:
  • אירוע זֶמֶרֶשֶׁת הקרוב יתקיים ביום ו', 3.5.13, כ"ג באייר, בשעה 12:00 בתיאטרון גבעתיים. כרטיסים: 03-7325340. והפעם: קוּמוּ, עֲלוּ-נָא, צְבָא עֲמֵלִים! פרטים נוספים - כאן. לא לשכוח לבוא בחולצות כחולות או אדומות
    וגם: בואו להיזכר באירוע האחרון!
  • גם השנה זֶמֶרֶשֶׁת משתתפת בפסטיבל "חלב ודבש"! האירוע יתקיים ביום ב', 13.5.13, ד' בסיון, בשעה 19:30 בקיבוץ יפעת שבעמק. כרטיסים: 04-6548974. והפעם: "תֶּחֱזַקְנָה יְדֵי כָל-אַחֵינוּ" - שיבת ציון! פרטים נוספים - כאן.
  • אירועים ושידורים נוספים הכוללים זמר עברי מוקדם - ראו בלוח שבאתרנו (הלוח מתעדכן מדי מספר ימים).  מומלצים: ערב יום העצמאות בהובלת שירה של משפ' פרידמן; יום העצמאות בגבעת תום ותומר, ו"אנו נהיה הראשונים" - מחווה לאליהו הכהן ברשת ב' בחג. (ראו פירוט בלוח.)
חדש באתר:
הזמר העברי המוקדם בחודש החולף:
נשות ואנשי החודש:
והאיש של החודשאליהו הכהן! 

זֶמֶרֶשֶת הוא מיזם מבוסס מתנדבים; המיזם ממומן על-ידי תרומות מציבור הגולשים ועל-ידי אירועי זֶמֶרֶשֶׁת, המהווים את מקור ההכנסה העיקרי. רבים כבר תרמו וסייעו בדרכים שונות. אנו תמיד זקוקים לעזרה נוספת, לפי יכולתכם, בין אם בחומר ובין אם ברוח.

להרשמה לקבלת דף מידע - שלחו לנו מייל אל info@zemereshet.co.il.

>>דפי המידע הקודמים<<

עזרו לנו לשמר ולהחיות את הזמר העברי המוקדם: הפיצו דף מידע זה, ספרו לחברים על אתר זמרשת, הירשמו לערוץ זמרשת ביוטיוב ולדף זמרשת בפייסבוק.


   חג                    
            
              שמח !   
 

צוות זֶמֶרֶשֶׁת
אביבית, אביתר, אפרת, גלי, זיוה, יאיר, שי
 
לכל החדשות